Objednávky

Milovice

731 111 412, Osobně

Po-Čt 8:00 - 16:00

Pá      8:00 - 12:00

Polední přestávka 12:00 - 13:00

Vyžlovka

608 111 418

Objednané klienty prosímeo dodržování sjednaných termínů,popř. omluvu minimálně 1 denpřed plánovanou fyzioterapií.

Cvičení Milovice - rozvrh

Provozovny

NZZ REHAMIL, s.r.o.

Italská 702, Milovice

IČO 04985885

Fyzioterapeutické centrum REHAMIL

Italská 702, Milovice

Pražská 39, Vyžlovka

IČO 71100865

Odběr novinek

Zaregistrovat 

Fyzioterapie Milovice

tym_rehamil"Fyzioterapeutické centrum REHAMIL, s.r.o. se specializuje na diagnostiku, prevenci a terapii bolestivých stavů pohybového aparátu.

Péči nabízíme jak klientům zdravotních pojišťoven (s indikací fyzioterapie - rehabilitace od lékaře) tak klientům samoplátcům (formou preventivních pohybových programů a regenerací pro sportovce i klienty se sedavým zaměstnáním).

Naší prioritou je terapie sestavená "na míru klientovi", efektivní a rychlé řešení pohybových dysfunkcí. Klademe důraz na vzdělání, moderní fyzioterapeutické techniky ale i tradiční postupy jógy nebo čísnké medicíny. Vyjímkou není ani práce s vysokovýkonným laserem nebo radiofrekvenční terapie (TRT).

Rehamil se dále zabývá specializační výukou fyzioterapeutů v jejich postgraduálním celoživotním vzdělávání. Je místem výuky certifikovaného kurzu „Rehabilitační léčba některých druhů funkční ženské sterility metodou Ludmily Mojžíšové”, více viz záložka Kurzy nebo webové stránky kurzmojzisova.cz a kurzů "Jógové terapie".

Nestátní zdravotnické zařízení Rehamil, s.r.o. - Fyzioterapeutické centrum sídlí v Milovicích, Italské ulici, č.p. 702. Budova se nachází na začátku Italské ulice po pravé straně, bílá se zelenými pruhy, doplněna parkovištěm pro klienty.


tym_rehamil2"