Objednávky

Milovice

731 111 412, Osobně

Po-Čt 8:00 - 16:00

Pá      8:00 - 12:00

Polední přestávka 12:00 - 13:00

Vyžlovka

608 111 418

Objednané klienty prosímeo dodržování sjednaných termínů,popř. omluvu minimálně 1 denpřed plánovanou fyzioterapií.

Cvičení Milovice - rozvrh

Provozovny

NZZ REHAMIL, s.r.o.

Italská 702, Milovice

IČO 04985885

Fyzioterapeutické centrum REHAMIL

Italská 702, Milovice

Pražská 39, Vyžlovka

IČO 71100865

Odběr novinek

Zaregistrovat 

Fyzioterapie Vyžlovka

Pobočka Rehamilu na Vyžlovce je koncipována jako rekondiční a regenerační centrum se zaměřením na individuální terapii pohybového aparátu.

Diagnostika bolestivých stavů je vždy podrobena funkčnímu vyšetření, na které navazuje terapie různými fyzioterapeutickými technikami i technikami čínské medicíny. Volba technik je dána vzájemnou kooperací mezi terapeutem a klientem s cílem co nejrychleji odstranit bolest.

fyzioterapeutických technik jsou nejčastěji využívané techniky na bázi vývojové kineziologie, manuální medicíny, techniky dle L. Mojžíšové, McKenzieho apod.

Z technik alternativních je doménou „yoga therapy“ kdy se klient naučí přesně vedený pohyb pro řešení dané pohybové korekce. Dále je možné využít harmonizační shiatsu techniku nebo komplexní diagnostiku a terapii dle tradiční čínské medicíny.

Ve spolupráci s milovickým Rehamilem nabízíme také skenování a následnou výrobu vložek značky Pedikom. Jde o individuálně řešené vložky, zcela „na míru“ pro korekci vady nohy, plochonoží, vbočeného palce, apod. Kromě těchto, zcela bezkonkurenčních vložek, nabízíme velmi kvalitní pantofle značky Peter LEGWOOD. Jde o moderně řešené pantofle s podporou podélné klenby, zvýšeného lemu kolem paty a velmi měkkého došlapu. Tyto pantofle jsou vhodné jako kompromis dobré kvality a ceny. Jsou vhodné i jako pracovní obuv, obzvláště při práci ve zdravotnictví a v interierech. Pantofle se tepelně upravují tak, aby chodidlo bylo dobře korigováno a proto jej nelze zakoupit v běžných prodejnách obuvi nebo e-shopech.

Ordinaci najdete na Vyžlovce, Pražská 39. Lze využít parkoviště na hlavní silnici u pracovních oděvů, naproti „Pizzerii Vyžlovka“.