Objednávky

Milovice

731 111 412, Osobně

Po-Čt 8:00 - 16:00

Pá      8:00 - 12:00

Polední přestávka 12:00 - 13:00

Lysá nad Labem

720 405 255, Osobně

Po-Čt 8:00 - 16:00

Pá      8:00 - 12:00

Polední přestávka 12:00 - 13:00

Objednané klienty prosímeo dodržování sjednaných termínů,popř. omluvu minimálně 1 denpřed plánovanou fyzioterapií.

Rehabilitační lékař

NZZ Rehamil, Masarykova 214, Lysá nad Labem

Ordinační doba:

úterý 16 - 19 h
sobota 8 - 12 h

Objednání:

720 405 255

(recepce Lysá nad Labem)

Cvičení Milovice - rozvrh

Provozovny

NZZ REHAMIL, s.r.o.

Italská 702, Milovice

Masarykova 214, Lysá nad Labem

IČO 04985885

Fyzioterapeutické centrum REHAMIL

Italská 702, Milovice

IČO 71100865

Odběr novinek

Zaregistrovat 

Chodidla - vložky do bot

pedikomSkenování chodidel a následná výroba vložek do bot je prováděna vyškolenými fyzioterapeuty Rehamilu ve spolupráci s firmou Pedikom.

Pedikom je nejvýše oceněný přístroj pro práci s chodidly, pracuje na bázi PC softwaru s následnou analýzou tlaků. Dokáže vyrobit vložky do bot, které odlehčí patní ostruhu, zkorigují plochonoží podélné i příčné, pomohou při terapii vbočeného palce nebo celkově vadného držení těla. Pomohou od bolesti chodidel a udělají váš krok příjemnější.

Základním předpokladem úspěchu léčby vad nohou je však pravidelný pohyb, aktivace svalů chodidla a k tomu využívání nejrůznějších pomůcek. Tou hlavní je právě vložka Pedikom.


Kvalitní obuv Peter LEGWOOD

Obuv Petera Legwooda vznikla při dlouhodobém výzkumu chodidla a jeho pohybů. Jedná se o ergonomický systém, vhodný pro všechny typy chodidel, který garantuje přejímání správného držení těla.

Proč pantofle LEGWOOD?

    Jedná se o velmi pohodlnou obuv, určenou k celodennímu nošení. Perfektní přilnavost obuvi k chodidlu i k nártu zaručuje bezpečnou chůzi. Prsty by se neměly stahovat z pocitu, že botu ztratíte. Působením série tlakových bodů a naklonění dodává obuv Aequos chodidlu větší stabilitu, čímž napomáhá zlepšení rovnováhy těla a výrazně snižuje námahu pohybového aparátu. Díky inovativní technologii systému Aequos, dodává obuv značky Peter Legwood mozku informaci větší opěrné plochy chodidla, tedy lepší rovnováhy. Tato informace je mozkem přeložena jako pocit větší tělesné pohody. Lidské tělo se přizpůsobuje nově přijatým podnětům a výsledkem je zlepšení držení těla, které zbavuje záda a nohy svalového napětí.


Peter_Legwood_logo

Obuv značky Peter Legwood je charakteristická svým tvarovaným povrchem, který podpírá chodidlo. Garantuje tak lepší rovinu kloubů a snižuje riziko nesprávných rotací s následkem opotřebení kloubů, zejména kolen a kyčlí. Tvarované plochy napomáhají srovnávat a držet chodidlo v optimální pozici, která umožní kloubům být ve správném postavení a pracovat vždy perfektně v ose. Tím je aktivována kontrola mechaniky kloubů.