Objednávky

Milovice

731 111 412, Osobně

Po-Čt 8:00 - 16:00

Pá      8:00 - 12:00

Polední přestávka 12:00 - 13:00

Lysá nad Labem

720 405 255, Osobně

Po-Čt 8:00 - 16:00

Pá      8:00 - 12:00

Polední přestávka 12:00 - 13:00

Objednané klienty prosímeo dodržování sjednaných termínů,popř. omluvu minimálně 1 denpřed plánovanou fyzioterapií.

Rehabilitační lékař

NZZ Rehamil, Masarykova 214, Lysá nad Labem

Ordinační doba:

úterý 16 - 19 h
sobota 8 - 12 h

Objednání:

720 405 255

(recepce Lysá nad Labem)

Cvičení Milovice - rozvrh

Provozovny

NZZ REHAMIL, s.r.o.

Italská 702, Milovice

Masarykova 214, Lysá nad Labem

IČO 04985885

Fyzioterapeutické centrum REHAMIL

Italská 702, Milovice

IČO 71100865

Odběr novinek

Zaregistrovat 

Fyzioterapie - Tým fyzioterapeutů

Péče je poskytována pod vedením fyzioterapeutky PhDr. Jitky Malé (Čemusové), Ph.D.

Tým Rehamilu tvoří:

PhDr. Jitka Malá, Ph.D. PhDr. Jitka Malá, Ph.D.
Kompletní životopis viz zde
Mgr. Lenka Pitnerová Mgr. Lenka Pitnerová
Absolventka 1. LF UK a FTVS UK v Praze obor fyzioterapie. V praxi uplatňuje poznatky z absolvovaných certifikovaných kurzů, především shiatsu, spirální dynamiky, dynamické neuromuskulární stabilizace, metody Mojžíšové či mobilizační techniky prof. Lewita. Zaměřuje se zejména na široké spektrum vertebrogenních i neurologických obtíží, kloubních dysfunkcí, poúrazové stavy a funkční sterilitu. Mezi její koníčky patří vaření, běhání a cestování.
Mgr. Michaela Koderová Mgr. Michaela Koderová
Je absolventkou bakalářského a navazujícího magisterského studia fyzioterapie na FTVS UK. V terapii využívá vedle klasických technik myoskeletální medicíny aktivní přístup, hlavně cvičení na podkladě vývojové kineziologie a prvky jógy. Zároveň je nakloněna i alternativním terapeutickým metodám (shiatsu, reflexní terapie). Ve volném čase hraje golf a věnuje se teoretickému i praktickému studiu jógy.

V současné době na mateřské dovolené.

Mgr. Veronika Hlaváčová Mgr. Veronika Hlaváčová
Vystudovala fyzioterapii na 2. lékařské fakultě UK. V terapii nejen funkční ženské sterility využívá zejména metodu Ludmily Mojžíšové. Miluje práci s dětmi a je odborníkem na Vojtovu metodu a tedy i práci s miminky. Fyzioterapii propojila se svojí vášní pro koně a věnuje se hipoterapii dětí v neziskové organizaci.
Mgr. Hana Benetková Mgr. Hana Benetková
Fyzioterapeutka, absolventka magisterskeho oboru fyzioterapie na FTVS. V praxi se specializuje na vertebrogenní pacienty a problematická kolena, doménou je použití Vojtovy metody, především u dospělých paciantů a práce se sportovci. Mezi koníčky patří sport, především gymnastika.
Michaela Dortová, Dis. Michaela Dortová, Dis.
Absolventka VOŠ MILLS obor fyzioterapie, v letité praxi se zaměřuje na terapie na reflexním podkladu - např.: reflexní terapie dle prof. Vojty, reflexní lymfodrenáž, dále na techniky dle p. Hermachové, PNF dle Kabatha, měkké a mobilizační techniky, prvky jogy. Mezi koníčky patří sport, joga, východní filozofie.
Bc. Barbora Zimová
Absolventka FTVS UK, obor fyzioterapie. Ve své praxi se zaměřuje na terapii funkčních poruch pohybového aparátu pomocí měkkých technik, mobilizačních technik. Je terapeutkou techniky dle L. Mojžíšové ve smyslu terapie funkční sterility a bolestí pohybového aparátu. Ve své praxi se specializuje především na sportovce.
Lenka Studená (recepční v Milovicích)
Absolventka střední školy s administrativním zaměřením. Její doménou je výborná komunikativní schopnost, asertivní jednání, rychlé řešení a dokáže Vám vyjít vstříc na recepci Rehamilu v Milovicích.
Božena Klímová (recepční v Lysé nad Labem)
Naše klidná síla, která s vámi v klidu a úsměvem vyřeší požadavky týkající se pobočky v Lysé nad Labem.