Rehabilitace, tělesná rekondice a regenerace

Detail kurzu

Název kurzu: Strategie léčby metodou L. Mojžíšové
Kód: D18
Termín: 23.11.-26.11.2023
Místo konání: Milovice
Cena: 8 470,- (včetně DPH 21%)
Lektor: Mgr. Jana Jedličková, Dr. Jitka Malá
Stav: volná místa k dispozici
Podrobné informace:

Čtvrtá část celého cyklu Terapeutických postupů dle L. Mojžíšové. Tento blok řeší strategii celkové léčby, je zde zahrnuta přednáška lékařky v oboru gynekologii a rehabilitačního lékařství. Blok je zakončen zkouškou a udělením certifikátu opravňujícího k terapeutickým výkonům dle L. Mojžíšové včetně mobilizačních postupů. Celý kurz je ohodnocen 64 kredity.

Online přihláška

Pro úspěšné online příhlášení je třeba provést dva kroky. Prvním krokem je vyplnění a odeslání tohoto formuláře. Poté bude na zadanou e-mailovou adresu systémem automaticky zaslána zpráva s žádostí o potvrzení přihlášky. Druhým krokem je kliknutí na potvrzovací odkaz, který najdete v této zprávě. Tento krok slouží k ověření Vaší e-mailové adresy. Bez provedení obou kroků nebude online přihláška zaevidována!
Vaše online přihláška byla úspěšně odeslána. Na zadanou e-mailovou adresu byla zaslána zpráva s žádostí o potvrzení objednávky. Objednávku potvrdíte pomocí potvrzovacího odkazu, uvedného v této zprávě. Bez tohoto potvrzení nebude Vaše objednávka zaevidována!
© 2021 - 2023 Rehamil s.r.o.