Rehabilitace, tělesná rekondice a regenerace

O nás

Rehamil s.r.o. je fyzioterapeutické nestátní zdravotnické zařízení zabývající se diagnostikou, léčbou, ale i prevencí bolestivých stavů pohybového aparátu. Tým fyzioterapeutů pod odborným vedením PhDr. Jitky Malé, Ph.D. klade důraz na vytvoření efektivního individuálního rehabilitačního programu pro každého pacienta. Využívá k tomu široké spektrum tradičních i moderních diagnostických a terapeutických metod a prostředků fyzikální terapie.

NZZ Rehamil s.r.o. je fyzioterapeutické centrum poskytující ambulantní rehabilitační péči. Centrum založila v roce 2005Milovicích PhDr. Jitka Malá, Ph.D. Tým fyzioterapeutů se postupně rozrůstal a v roce 2019 otevřel i svou druhou pobočku v Lysé nad Labem. Od roku 2021 se součástí týmu stala i rehabilitační lékařka, která ordinuje v Lysé nad Labem.

Rehamilu se neustále vzděláváme a sledujeme nejnovější trendy v oboru, tak abychom byli schopni vytvářet pro naše klienty programy co nejvíce individuální a ušité na míru pro řešení jejich obtíží.

Rehabilitaci vnímáme jako komplexní proces, a proto úzce spolupracujeme s dalšími odborníky, tak aby byla naše péče maximálně efektivní.

Spolupráce

Spolupracujeme nebo jsme spolupracovali s těmito subjekty:

Praxe studentů

V Rehamilu, jakožto v zdravotnickém zařízení, nabízíme studentům fyzioterapie absolvování povinných praxí, stáží v průběhu celého roku. Pro více informací nás kontaktujte emailem. Uveďte prosím svoje jméno, školu, na které studujete, v jakém jste ročníku, kolik hodin praxe u nás chcete absolvovat a termíny které Vám vyhovují.

© 2021 - 2023 Rehamil s.r.o.