Rehabilitace, tělesná rekondice a regenerace

Jóga pro dospělé

Pravidelná jógová cvičení určená pro začátečníky i mírně pokročilé. Cílem je zdravý pohyb a motto:

„Ve zdravém těle, zdravý duch“ aneb Kalokagathia

Naše jógové lekce vycházejí z hathayogy, jógy dle B.K.S. Iyengara a asthangy. Jógu vedeme v kontextu jógové terapie s prvky vinyasy a spirální jógy. Kombinujeme poznatky fyzioterapie, spirální dynamiky, dechových cvičení s potřebami klientů našeho fyzioterapeutického centra. Důraz je kladen na precizní provedení s ohledem na fyziologický rozsah pohybu, pohybovou kompenzaci často přetěžovaných segmentů, procítění pohybu a správné zapojení dechu.

Na otevřené lekce jógy se nemusíte rezervovat předem, v případě naplněnosti tělocvičny vás lektor vyzve k předběžné rezervaci. Otevřené lekce jsou k dispozici v úterý a čtvrtek, dle uvedeného rozpisu. Cena jednotlivé lekce je 150,- Kč.

Jógu pro dospělé, eventuelně pro náctileté (11+) si můžete zacvičit na lekcích pro začátečníky a mírně pokročilé s lektorkou Janou Zinkeovou (úterý a čtvrtek), nebo na lekcích pro mírně pokročilé a pokročilé s lektorkou Jitkou Malou (pondělí v Milovicích). Pro bližší informace volejte na číslo 608 111 418.

U lekcí jógy pro dospělé s Janou Zinkeovou je možnost koupi permanentek na 10 vstupů, permanentky jsou nepřenosné a platí pouze u tohoto cvičení. Platné jsou 3 měsíce a cena činí 1250,- Kč.

Milovická Fyzio-jóga Jitky Malé, v pondělí (18:00 - 19:15), probíhá jako kurzovní lekce. Rezervaci lze provést pomocí webových stránek, nebo emailem na mala@rehamil.cz. Úhrada je možná formou předplatného. Cílem těchto uzavřených kurzovních lekcí je dlouhodobá práce na vlastním rozvoji. Každá lekce bude zaměřená na jiný tělesný region.

© 2021 - 2024 Rehamil s.r.o.