Rehabilitace, tělesná rekondice a regenerace

Fyzioterapie

Fyzioterapeutické centrum REHAMIL, s.r.o. se specializuje na diagnostiku, prevenci a terapii bolestivých stavů pohybového aparátu.

Péči nabízíme jak klientům zdravotních pojišťoven (s indikací fyzioterapie - rehabilitace od lékaře) tak klientům samoplátcům (formou preventivních pohybových programů a regenerací pro sportovce i klienty nejen se sedavým zaměstnáním).

Naší prioritou je terapie sestavená "na míru klientovi", efektivní a rychlé řešení pohybových dysfunkcí. Klademe důraz na vzdělání, moderní fyzioterapeutické techniky ale i tradiční postupy jógy nebo čínské medicíny. Výjimkou není ani práce s vysokovýkonným laserem nebo radiofrekvenční terapie (TRT).

Fyzioterapie hodnotí fyziologii vývoje pohybového aparátu již od novorozeneckého věku, umí korigovat nevhodné pohybové stereotypy stejně jako vadné držení těla dětí, ale i dospělých. Fyzioterapie hodnotí a pracuje s funkcí pohybového aparátu, která má formativní vliv na strukturu. Léčba akutní i chronické bolesti pomocí fyzioterapie je stále častěji vyhledávanou specializací v medicíně. Prostřednictvím speciálních technik a přístupů odstraňuje, event. tlumí bolest v pohybovém aparátu, pomáhá udržet zdraví, přispívá k pomalejšímu opotřebování a stárnutí organismu, zmenšuje únavnost a zrychluje schopnost regenerace těla po fyzické i psychické zátěži.

© 2021 - 2024 Rehamil s.r.o.